Załaduj kalendarz
2013-10-29

28 PIELĘGNIAREK Z NOWYMI KWALIFIKACJAMI DZIĘKI SZWAJCARSKIEMU DOFINANSOWANIU

Wczoraj zakończył się kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego realizowany od maja br. w ramach projektu "Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem".

Gratulujemy pomyślnych wyników egzaminu wszystkim uczestniczkom kursu!

Egzamin oraz uroczyste rozdanie zaświadczeń o ukończeniu kursu wraz z listem gratulacyjnym od Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie Wioletty Wilimskiej stanowiły świetną okazję do podsumowania pół roku ciężkiej pracy. Od maja br. pielęgniarki pracujące w małopolskich domach pomocy społecznej brały udział w zajęciach teoretycznych oraz stażowych, poszerzając swoją wiedzę i szlifując umiejętności w zakresie opieki, efektywnej komunikacji oraz wspomagania rehabilitacji i leczenia osób z zaburzeniami psychicznymi. 

Uroczystości zakończenia kursu towarzyszył nie tylko dobry nastrój, ale także refleksja nad tym, jak najlepiej wykorzystać zdobyte kwalifikacje w pracy z podopiecznymi DPS-ów i planować dalsze dokształcanie. 

Dzięki dofinansowaniu w ramach projektu „Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem” na kursach kwalifikacyjnych i szkoleniach specjalizacyjnych kształci się w regionie jeszcze ponad 100 pielęgniarek. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z zakończenia kursu.


Drukuj
Zakończenie wiosennej edycji kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl