Załaduj kalendarz
2012-04-11

Akademia Pełni Życia " Senior świadomym klientem nowoczesnego banku"

Akademia Pełni Życia, kontynuując swoje działania na rzecz przybliżania osobom starszym nowoczesnych systemów bankowych, rozpoczyna nowy projekt edukacyjny: „Senior świadomym klientem nowoczesnego banku”  .


Projekt edukacyjny: „Senior świadomym klientem nowoczesnego banku”  dofinansowany przez Narodowy Bank Polski.
Projekt będzie trwał do 1 kwietnia do 15 września b.r. i obejmie różnorodne  szkolenia o tematyce bankowej w tym kursy komputerowe, seminaria i konsultacje indywidualne  oraz zajęcia praktyczne.
Uczestnicy będą mogli  przećwiczyć zdobyte umiejętności w warunkach rzeczywistych na prawdziwych kontach i pieniądzach oraz porozmawiać w przyjaznych warunkach z przedstawicielami wybranych banków, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące działania systemów bankowych w nowoczesnym społeczeństwie. Niezwykle istotnym elementem projektu będzie stworzenie seniorom możliwości zapoznania się z rzeczywistymi ofertami banków  i nauczenie osób starszych odnajdowania się w roli świadomego klienta banku, który rozumie przedstawiane oferty, umie zadać właściwe pytania   i potrafi dokonywać korzystnych wyborów. Projekt zakończymy konkursem wiedzy bankowej z atrakcyjnymi nagrodami.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje i zapisy telefonicznie lub osobiście (do wyczerpania wolnych miejsc) w biurze Stowarzyszenia Akademii Pełni Życia w Krakowie ul. Lea 5a/4,  tel. 12 294 81 35 od poniedziałku do czwartku w godz. 9.00 do 11.0.


Serdecznie zapraszamy do udziału! Zapisz się już dziś!

 

Drukuj
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl