Załaduj kalendarz
2007-05-15

Dobiega końca nabór zgłoszeń do III edycji Konkursu „Kryształy Soli”

Marszałek Województwa Małopolskiego serdecznie zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału, w III już edycji konkursu "Kryształy Soli".
O to wyróżnienie – w poszczególnych kategoriach, wymienionych w Regulaminie Konkursu- mogą starać się wszystkie organizacje pozarządowe z terenu Małopolski. Przypominamy, że kandydaci do nagrody mogą zgłaszać się sami, mogą też ich zarekomendować samorządy gmin, powiatów i województwa, inne organizacje, a także osoby fizyczne.
 
Organizacja lub osoba zgłaszająca kandydata do Nagrody "Kryształy Soli" powinna uczynić to przy pomocy formularza zgłoszeniowego w terminie do 1 czerwca 2007 r. Zarekomendowana organizacja otrzyma następnie ankietę konkursową, której wypełnienie jest warunkiem uczestnictwa w konkursie.
Formularz zgłoszeniowy należy przesłać w podanych wyżej terminach na adres Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Basztowa 22, 31 - 156 Kraków (liczy się data wypływu do Urzędu Marszałkowskiego).
 
Szczegółowe informacje znajdują się na stronach Urzędu Marszałkowskiego http://www.malopolskie.pl/NGO/ngo_nagrody/?id=980
 
 Uwaga: Zgłaszana organizacja nie musi posiadać statusu pożytku publicznego!
Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl