Załaduj kalendarz
2010-05-10

II Festiwal Kreatywności- Twórcza Babcia, Twórczy Dziadek, Twórczy Wnuk

Zapraszamy do udziału w II edycji Festiwalu Kreatywności, który odbywa się w dniach 10.05 do 16.05.2010 r., na który zapraszamy szczególnie Seniorów. Zajęcia są niezwykle ciekawe prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów i oczywiście darmowe.

Zapraszamy na kolejne święto twórczego myślenia - II Festiwal Kreatywności! Organizujemy go zachęceni tak pozytywnym odbiorem pierwszej edycji przez uczestników. Bogatsi o zeszłoroczne doświadczenia zdecydowaliśmy się przekształcić formułę programu. Zachęcamy do zapoznania się ze ścieżkami tematycznymi, według których podzielone są punktu programu tegorocznego Festiwalu. W "przestrzeni festiwalowej" mogą Państwo "poruszać się" tylko po jednej ścieżce, jak i korzystać z warsztatów z zakresu różnorodnych obszarów tematycznych.

Podczas wykładów odbywających się w ramach ścieżki naukowej można będzie się zapoznać m.in. ze związkami między kreatywnością a funkcjonowaniem układu nerwowego, czy dowiedzieć się jak funkcjonuje nasza wyobraźnia. Ścieżka twórczego wychowania pozwoli rodzicom obcować z niezwykłą skarbnicą twórczości jaką jest rysunek dziecka, pokaże dziadkom jak twórczo spędzać czas ze swoimi wnukami. Ścieżka artystyczna to okazja dla każdego na spojrzenie na muzykę od niecodziennej strony, dla pasjonatów fotografii na robienie niezwykłych zdjęć za pomocą zwykłych metod, zaś dla wszystkich warsztaty tworzenia biżuterii, czy przerabiania torebek. Uczestnicy warsztatów w ramach ścieżki teatralno-filmowej będą mieli możliwość ćwiczenia swojej ekspresji pod okiem znanych krakowskich aktorów, spróbowania swoich sił w pisaniu scenariusza, a nawet kręceniu filmu. Mamy nadzieję, że dzięki naszym działaniom przekonają się Państwo, że twórczość zarówno potrafi dawać radość, jak i wymierne korzyści oparte na zdobywaniu konkretnych umiejętności. Na co dzień realizujemy te cele w działaniach Grupy Edukacyjnej Kangur, w ramach Festiwalu Kreatywności zapraszamy wszystkich do wspólnego działania.
A potem bądźmy twórczy... aż do kolejnego Festiwalu!

Dyrektora Festiwalu: Jarosław Ligęza 608 486 494, 12 429 59 74 - Dyrektor będzie przyjmował Państwa zgłoszenia na zajęcia. Na warsztaty można również zapisywać się poprzez wypełnienie formularza na stronie www.festiwal-kreatywnosci.pl
 

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl