Załaduj kalendarz
2018-05-17

INNO-ROPS! Galeria Małopolskich Innowacji Społecznych

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza 6 czerwca do ogrodów Willi Decjusza na przegląd Innowacji Społecznych i dyskusję dotyczącą inkubowania nowatorskich rozwiązań.

Już 4 czerwca rozpoczyna się Małopolski Festiwal Innowacji, w ramach którego będzie można poznać innowacje technologiczne, medyczne a także społeczne, wdrażane w naszym województwie. Przez siedem kolejnych dni będzie można odwiedzić nowoczesne laboratoria, obserwować pokazy multimedialnych technologii, spotykać się z kreatorami innowacyjnych rozwiązań i wziąć udział w kreatywnych warsztatach.

Jako partner Festiwalu serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu:

INNO –ROPS! Galeria Małopolskich Innowacji Społecznych

06.06.2018, Willa Decjusza

ul. 28 lipca 1943 17 a w Krakowie

godzina 13:00

Będzie to okazja do poznania innowacji realizowanych w ramach Małopolskiego Inkubatora Innowacji Społecznych i porozmawiania z Innowatorami. Zachęcamy także do wzięcia udziału w dyskusji pod hasłem: "Innowator wśród Innowatorów - czy klaster się opłaca?". Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania:

  • "Co zdecydowało o nawiązaniu współpracy z Inkubatorem?"
  • "Co dostałem a co dałem? - "produkty współpracy", które warto przekazać dalej"
  • "Ja w grupie - czyli czy, co i dlaczego przemawia "za" lub "przeciw" klastrowi?


Na zakończenie spotkania przygotowaliśmy atrakcyjne warsztaty prowadzone przez Panią Magdalenę Petryniak - Prezesa Story Seekers® Polska, certyfikowanego trenera Mike Bosworth Leadership w zakresie metodologii Story Seekers®. W trakcie warsztatów uczestnicy zapoznają się z metodą skutecznego mówienia o innowacjach społecznych, tak by inni chcieli je wdrażać.
Gościem specjalnym wydarzenia będzie Pan Grzegorz Drozd - ekspert ds. innowacji społecznych przy Komisji Europejskiej.Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do 30 maja na adres: miis@rops.krakow.pl

Liczba miejsc ograniczona!

PROGRAM SPOTKANIAWięcej informacji na temat Małopolskiego Festiwalu Innowacji dostępnych jest na stronie: www.festiwalinnowacji.malopolska.pl

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl