Załaduj kalendarz
2017-06-04

Kolejne Targi Ekonomii Społecznej przeszły do historii...

3 i 4 czerwca 2017 r. na Rynku w Krakowie odbyły się w doborowym towarzystwie "Festiwalu Zaczarowanej Piosenki" Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz corocznej "Parady Smoków" - TARGI EKONOMII SPOŁECZNEJ.
Niecodzienne dla imprezy targowej miejsce i festiwalowa aura sprzyja spotkaniom z klientami i stwarza okazję do integracji, zapoznania ze specyfiką sektora ekonomii społecznej, umożliwiając handel oraz dzielenie się wiedzą.

Od kilku lat spotkania sektora ekonomii społecznej zajmują jedną z najważniejszych pozycji w czerwcowym kalendarzu małopolskich firm społecznych.

Wystawcy – przedsiębiorstwa społeczne, których ideą jest z jednej strony tworzenie miejsc pracy dla osób społecznie wykluczonych, walczących o swoja samodzielność życiową i zawodową, a z drugiej – dawanie klientom szansy dokonywania ważnych społecznie działań przez kupowanie produktów i usług ekonomii społecznej, zaprezentowali swoją ofertę w postaci rękodzieła artystycznego, produktów regionalnych o oryginalnych recepturach, w postaci usług rehabilitacyjnych oraz produktów klasy premium obecnych na małopolskim rynku od kilkudziesięciu lat.

Organizator – Regionalny Ośrodek Ekonomii Społecznej w Krakowie w ramach projektu Małopolski Ośrodek Koordynacji Ekonomii Społecznej gościł w tym roku na Targach ES:

 • stoisko nr 1 - Sp. Socj. ZŁOTE RĄCZKI
 • stoisko nr 2 - Sp. Socj. KAMPU
 • stoisko nr 3 - Stowarzyszenie Pomocy SZANSA Zakład Aktywności Zawodowej w Witowicach
 • stoisko nr 4 - Fundacja ARTES
 • stoisko nr 5 - Stowarzyszenie Pomocy Socjalnej "Gaudium et Spes" Warsztat Terapii Zajęciowej
 • stoisko nr 6 - Krakowska Spółdzielnia Niewidomych SANEL
 • stoisko nr 7 - Bonifraterska Fundacja Dobroczynna Konary
 • stoisko nr 8 - Sp. Socj. APACZE

Drukuj
  Logo EER
  Logo EPUAP
  Mapa dojazdu
  Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

  30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
  tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
  e-mail: biuro@rops.krakow.pl