Załaduj kalendarz
2019-07-08

Konferencja INNMAŁOPOLSKA REGION INNOWACYJNY SPOŁECZNIE

Aplikacje, platforma internetowa dla osób z zespołem Downa, nawigacja głosowa, inteligentna odzież, zakupy bez barier dla osób o ograniczonej mobilności i percepcji – to tylko niektóre z innowacji społecznych, wypracowanych w ramach projektu Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych.

Przez ostatnie 3 lata wspólnie z  Małopolskimi Innowatorami Społecznymi wypracowaliśmy 42 nowatorskie rozwiązania skierowane do osób niesamodzielnych z powodu wieku lub niepełnosprawności. 

Nadszedł czas, by podzielić się najlepszymi rozwiązaniami, dlatego Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję podsumowującą naszą pracę nad zdefiniowaniem, opracowaniem i przetestowaniem innowacji społecznych:

InnMałopolska – region innowacyjny społecznie”,

która odbędzie się w dniu 19 lipca br. w Krakowie, o godz. 10:00

w hotelu Best Western Premier przy ul. Opolskiej 14a.

Konferencja będzie okazją do przyjrzenia się rozwiązaniom, które przyniosły najlepsze rezultaty i są gotowymi do zastosowania produktami, mogącymi wpłynąć na jakość usług opiekuńczych i świadczonej opieki pozainstytucjonalnej w regionie. Jednocześnie wpisują się w najnowsze trendy polityki społecznej państwa oraz wypełniają założenia Programu Rządowego Dostępność Plus 2018-2025.

Zachęcamy do uczestnictwa w konferencji, zapoznania się z innowacjami, wzięcia udziału w sesji networkingowej, która ma szansę zainspirować do dalszego poszukiwania i rozwijania nowatorskich pomysłów w obszarze społecznym.

Chęć udziału prosimy zgłosić mailowo na adres: m.cyran@rops.krakow.pl

Program wydarzenia.

konferencja_inn

Z przyjemnością informujemy, iż miejsce realizacji konferencji spełnia standardy dostępności i jest przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi i sensorycznymi.

Budynek i otaczająca go przestrzeń, szerokości drzwi, progi, podjazdy, parking, pomieszczenia oraz toalety dostosowane są do potrzeb osób z różnymi ograniczeniami. Konferencja oraz towarzysząca jej rejestracja i przerwa kawowa odbywają się na parterze budynku. 

Wszystkim uczestnikom z dysfunkcją słuchu zostanie zapewnione profesjonalne wsparcie tłumacza polskiego języka migowego podczas całego spotkania, również w trakcie panelu dyskusyjnego.Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl