Załaduj kalendarz
2011-06-01

Konferencja Wojewódzka „System przeciwdziałania przemocy w Małopolsce - budowanie świadomości, skuteczne działanie i interwencja” 15 czerwca 2011 r.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie oraz Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie organizuje konferencję pn: „System przeciwdziałania przemocy w Małopolsce - budowanie świadomości, skuteczne działanie i interwencja". Konferencja organizowana jest w ramach projektu Małopolskie Obserwatorium Polityki Społecznej.  Patronat honorowy  nad konferencją objął Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Stanisław Kracik Wojewoda Małopolski.

To już dziewiąta konferencja wojewódzka poświęcona tematyce przemocy w rodzinie. Coroczne spotkania są okazją do wymiany doświadczeń oraz budowania interdyscyplinarnej współpracy pomiędzy służbami działającymi w obszarze przeciwdziałania przemocy domowej. Podczas spotkania będą mogli Państwo zapoznać się m.in.
z wynikami badania zrealizowanego przez Obserwatorium „Przemoc w rodzinie w opinii Małopolan", ogłoszone zostaną również wyniki  II edycji  Małopolskiego Konkursu na najlepsze działanie interdyscyplinarne realizowane w ramach projektu „Przeciw przemocy. Budowanie lokalnych koalicji. - Interwencje w przemocy domowej".

Konferencja odbędzie się w dniu 15 czerwca 2011 r. w Krakowie, w godzinach:
10.00 - 15.00, w Muzeum Lotnictwa Polskiego, Al. Jana Pawła II 39.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 12 422 06 36 w.21

Serdecznie Zapraszamy!!!

Harmonogram konferencji

Dojazd do Muzeum Lotnictwa:
z Dworca Głównego - tramwajami 4, 10, 15 (5 - z przystanku Dworzec Główny Tunel).
Należy wysiąść na przystanku "AWF", cofnąć się i skręcić w ul. Markowskiego

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl