Załaduj kalendarz
2013-10-22

Konkurs Małopolski Pracownik Socjalny roku 2013

Doceniając codzienny trud i zaangażowanie pracowników socjalnych Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie ogłasza Konkurs na Małopolskiego Pracownika Socjalnego roku 2013. Od dziś do 12 listopada czekamy na Państwa zgłoszenia.
Doceń ich pracę, wypełnij formularz i zgłoś Swojego Kandydata!

Celem konkursu Małopolski Pracownik Socjalny roku 2013 jest wyróżnienie aktywnych pracowników socjalnych z Małopolski oraz popularyzacja ich osiągnięć w regionie. Kapituła konkursowa wyłoni i nagrodzi między innymi najciekawsze i najbardziej wartościowe inicjatywy w zakresie stosowania metodyki pracy socjalnej, odwagę samodzielnego działania i chęć niesienia pomocy innym.


W tegorocznej edycji konkursu Kandydatów zgłaszać mogą, nie tylko dyrektorzy i kierownicy filii jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, ale także osoby fizyczne. Podmioty Zgłaszające mogą wytypować więcej niż jednego Kandydata.

Konkurs zwieńczy uroczysta gala rozdania nagród, która odbędzie się 18 listopada w Małopolskim Centrum Kultury, mieszczącym się przy Rynku Głównym 25 w Krakowie.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu oraz zgłaszaniem wytypowanych przez Państwa Kandydatów. Uzupełnione formularze zgłoszeniowe należy przesłać na adres Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej: ul. Piastowska 32, 30-070 Kraków do dnia
12 listopada 2013 roku.

PLAKAT_KONKURS_2013

Poniżej odnajdą Państwo załączniki do pobrania

Regulamin Konkursu

Formularz Karty Zgłoszenia przez Pracodawcę

Formularz Karty Zgłoszenia przez Osoby Fizyczne
Drukuj
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl