Załaduj kalendarz
KALENDARIUM
Poprzedni Styczeń 2018 Następny
Ni Po Wt Śr Cz Pi So
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Ukryj kalendarium
2008-10-15

Konkurs plastyczny "Nie jestem inny" rozstrzygnięty!

Uprzejmie informujemy, że 13 października został rozstrzygnięty Wojewódzki konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży szkolnej "Nie jestem inny"

Od dnia ogłoszenia konkursu do regulaminowego terminu nadsyłania zgłoszeń tj 30.09.2008 wpłynęło do ROPS 834 prac plastycznych w tym w I kategorii wiekowej - 306 prac, w II kategorii wiekowej- 393, w III kategorii wiekowej- 135.

Komisja Konkursowa powołana (Zarządzenie Wewnętrzne nr 22/2008 Dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie, z dnia 01.09.2008 r.) do III edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego w składzie:
Przewodnicząca:
1. Beata Trybocka- Żabik – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie
Członkowie:
2. Helena Maślana- Fundacja Sztuki Osób Niepełnosprawnych
3. Marcin Miłkowski- Kuratorium Oświaty w Krakowie

biorąc pod uwagę spełnienie wymogów formalnych oraz wartość edukacyjną, oryginalność pomysłów, technik i stronę artystyczną nadesłanych prac plastycznych przyznała nagrody główne w trzech kategoriach wiekowych 9 uczniom oraz 20 wyróżnień.

 
W I kategorii wiekowej (1- 3 klasa szkoły podstawowej):
pierwszą nagrodę otrzymał: Radosław Nalepka ze Szkoły Podstawowej w Ryglicach, za pracę „Ku słońcu”

drugą nagrodę: Katarzyna Kowalik ze Szkoły Podstawowej w Chrzanowie, za pracę „Słońce świeci dla wszystkich”
trzecią nagrodę: Kacper Drozd ze Szkoły Podstawowej w Książnicach, za pracę „Gram z dziadkiem w szachy”

W II kategorii wiekowej (4- 6 klasa szkoły podstawowej):
pierwszą nagrodę otrzymał: Wojciech Mrózek z Zespołu Szkolno- Gimnazjalnego w Nowej Wsi, za pracę „Oceniaj człowieka po owocach pracy”


drugą nagrodę: Justyna Radwańska ze Szkoły Podstawowej w Staniątkach, za pracę „Wszyscy jesteśmy tacy sami”
trzecią nagrodę: Katarzyna Przybyło ze Szkoły Podstawowej w Chrzanowie, za pracę „Szermierka”

W III kategorii wiekowej (1- 3 klasa szkoły gimnazjalnej):
pierwszą nagrodę otrzymała: Maria Jakubiec z Miejskiego Gimnazjum w Oświęcimiu, za pracę „Nie jestem inny”

drugą nagrodę: Anna Gucwińska z Gimnazjum w Nowym Sączu , za pracę „Marzenie syrenki”,
trzecią nagrodę: Karolina Drygała z Gimnazjum w Olkuszu, za pracę „Nie jestem inny… jestem mistrzem”.


Wyróżnienia otrzymali:


w I kategorii:
Joanna Orzeł ze Szkoły Podstawowej w Męcinie, za pracę „Nie chodzę -ale nurkuję”

Klaudia Kościelnik ze Szkoły Podstawowej w Oświęcimiu za pracę „Nie jestem inny”
Justyna Augustyn z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Zalasowej, za pracę „Nie jestem inny”
Zofia Ryś z Zespołu Szkół w Oświęcimiu, za pracę „Gra w piłkę”
Patryk Pachołek ze Szkoły Podstawowej w Skawinie, za pracę „Na rybach”

w II kategorii:
Katarzyna Klaja ze Szkoły Podstawowej w Chrzanowie, za pracę „Nie jestem inny”
Marzena Walesic ze Szkoły Podstawowej w Chrzanowie, za pracę „Nie zamartwiam się tym, poprostu żyję dalej”
Katarzyna Walesic ze Szkoły Podstawowej w Chrzanowie, za pracę ”Taki jestem, niezależnie od tego jak mnie widzisz”
Patrycja Skrzeczek ze Szkoły Podstawowej w Myślenicach, za pracę „Do kosza”
Kamil Sysło ze Szkoły Podstawowej w Ryglicach, za pracę „Moja rodzina”
Klaudia Gucwa z Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice, za pracę „Bal”
Magdalena Dominika Profic ze Szkoły Podstawowej w Sułkowicach, za pracę „Zawody taneczne”
Daria Łaskawiec z Zespołu Przedszkolno- Szkolno-Gimnazjalnego w Podlipiu, za pracę, „Wszyscy jesteśmy tacy sami!”
Aleksandra Gabryś, Katarzyna Popławska, Karolina Fijał ze Szkoły Podstawowej w Zakopanem, za pracę zbiorową „Moja pasja”

w III kategorii:
Karolina Grzegorzek, Anna Górecka, Dominik Cisoń z Gimnazjum w Wieliczce, za pracę zbiorową „Tacy sami”
Katarzyna Pietrzyk z Zespołu Szkół w Zielonkach, za pracę „Przyjaźń”,
Joanna Wolak z Gimnazjum w Szczucinie, za pracę „Przyjaciółki”
Dominika Dudziak z Gimnazjum w Białym Kościele, za pracę „Nie jestem inny”
Izabela Dziedziak, Katarzyna Bętkowska, Karolina Malinowska z Gimnazjum w Nowym Sączu, za pracę zbiorową „Razem”

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Informujemy równocześnie, że uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 30 października w Centrum Kultury i Sztuki Osób Niepełnosprawnych „Moliere”, ul Szewska 4
w Krakowie o godz. 10.00. Zapraszamy.


Galerię prac nagrodzonych można zobaczyć tutaj

Drukuj
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl