Załaduj kalendarz
2019-11-07

Life Science Open Space 2019 - ostatnia szansa by wziąć udział w wydarzeniu

To już ostatnia szansa by zarejestrować się na Otwarte Forum Współpracy i Innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia.

To już ostatnia szansa by zarejestrować się na Otwarte Forum Współpracy i Innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia. Tylko do 9 listopada 2019 można zgłosić swój udział w #LSOS19 Life Science Open Space, wydarzeniu w którym biorą udział wyłącznie osoby otwarte i nastawione na wspólne działania w szeroko rozumianym obszarze biotechnologii i zdrowia.

To już kolejna edycja wydarzenia, które zdążyło wyrobić sobie markę jako branżowej imprezy, na której warto się stawić. W tym roku organizatorzy zapraszają do EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9), gdzie spotkać będzie można osoby otwarte na współpracę i szukające partnerów do rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć w różnych dziedzinach – od żywności, medycyny, farmacji i środowiska po informatykę, budownictwo, transport, wypoczynek i innych.

W obszarze zdefiniowanym jako Aktywne i zdrowe życie / Innowacje społeczne partnerem merytorycznym wydarzenia jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie. Po raz pierwszy mamy okazję nie tylko zaprezentować nasz Inkubator w kategorii wyzwanie, ale też zaprosić ciekawych panelistów, z którymi można nawiązać współpracę w temacie innowacji. Jednym z panelistów będzie Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego - nasz partner w projekcie "Inkubator Dostępności". Misją Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego jest zapewnienie równych szans osobom z niepełnosprawnością w Polsce, aby ich życie było samodzielne i niezależne od zewnętrznej pomocy. Realizuje nowatorskie projekty wspierające osoby o specjalnych potrzebach, zajmuje się również promowaniem idei dostępności stron internetowych i dokumentów elektronicznych dla osób z niepełnosprawnościami, działając w założonym przez siebie Forum Dostępnej Cyberprzestrzeni.

To przestrzeń gdzie nauka i innowacja spotyka się z biznesem i kapitałem. To także interdyscyplinarny tygiel, którego rezultatem są nowe kontakty, projekty, technologie i produkty dla Zdrowia i Jakości Życia.

Pełne informacje i szczegóły dotyczące zbliżającego się LSOS19 na stornie: http://lsos.info/.

LSOS_2019_grafika_przewodniaNa grafice znajduje się logo Life Science Open Space, data wydarzenie: 26 listopada i uproszczony obrazek z rozmawiającymi ludźmi i roślinami "kiełkującymi" im z głów.

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl