Załaduj kalendarz
2019-04-01

OD INNOWACJI DO RELACJI – AKADEMIA INNOWATORÓW SPOŁECZNYCH W KRYNICY ZDRÓJ

Od początku realizacji projektu szukaliśmy sposobów na to, aby w projekcie powstawały nie tylko Innowacje, ale również relacje. Obserwując potrzeby pomyśleliśmy, że warto znaleźć możliwości, które pomogą naszym Innowatorom budować sieć wzajemnej współpracy i wymiany kompetencji, doświadczeń, wiedzy.

W dniach 29-30.03.2019, odbyło się spotkanie warsztatowe dla 17 Innowatorów i zespołu Małopolskiego Inkubatora Innowacji Społecznych. Pod okiem doskonałego trenera – p. Magdy Petryniak – uczestnicy stworzyli plany skutecznego upowszechniania poszczególnych rozwiązań i szukali sposobów by zachęcić do skorzystania z nich zarówno potencjalnych klientów, jak i przyszłych użytkowników.

AIS_44444

Wartością dodaną spotkania było nawiązanie oraz wzmocnienie już istniejących relacji pomiędzy uczestnikami. Budowanie sieci osób tak aktywnych i kreatywnych, jak małopolscy innowatorzy ma szansę zapoczątkować coś więcej niż nowe relacje towarzyskie - to szansa na realizację świetnych pomysłów realnie pomagających osobom starszym i osobom z niepełnosprawnościami.

Akademia Innowatorów okazała się strzałem w dziesiątkę!

AIS_777777777777

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl