Załaduj kalendarz
2010-05-12

Projekt "Babie lato"

Stowarzyszenie “Senior Na Czasie” przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację projektu "Babie lato”, skierowanego do kobiet z powiatu krakowskiego po 55-tym roku życia. W ramach projektu 15 pań będzie uczestniczyło w warsztatach rozwoju osobistego, spotkaniach z ekspertami, zajęciach taneczno-ruchowych oraz treningu twórczości.
Podczas cotygodniowych 3-godzinnych spotkań w okresie od końca maja do początku listopada uczestniczki będą miały okazję lepiej poznać siebie, odkryć i rozwinąć swój potencjał oraz wypróbować nowe możliwości twórczego rozwoju.
Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie wszystkie Panie po 55-tym roku życia – zarówno te, dla których aktywny tryb życia i dbanie o własny rozwój jest codziennością, jak i te, które w nawale obowiązków zapomniały
o sobie.
Podczas warsztatów będziemy poznawały się nawzajem, tworzyły grupę wsparcia, wyrażały siebie poprzez tworzenie prac plastycznych, będziemy robiły zdjęcia i pisały dziennik internetowy. Wspólnie zdecydujemy o tym, jakiego specjalistę zaprosimy na zajęcia oraz wybierzemy miejsca, które razem odwiedzimy, a ruch i taniec pozwolą nam na wyrażenie emocji oraz akceptację własnego ciała.
Panie zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne 19 maja 2010 r. w godzinach od 14.00 do 17.00 w Miejskim Ośrodku Wspierania Inicjatyw Społecznych, Kraków, Centrum C 10, s. 102. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 510-277-080 oraz 509-244-838, a także drogą mailową pod adresem seniornaczasie@gmail.com. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej Stowarzyszenia „Senior Na Czasie”: www.senior.org.pl.

                                                                                                
Drukuj
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl