Załaduj kalendarz
2018-02-12

Promowanie przedsiębiorczości społecznej w pracy z młodzieżą - zestaw narzędzi edukacyjnych w języku angielskim.

“Non-formal Education Toolkit: Promoting Social Entrepreneurship in Youth Work” to zestaw 7 scenariuszy warsztatów edukacyjnych rozwijających kompetencje w zakresie przedsiębiorczości społecznej dla trenerów edukacji nieformalnej, młodych przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw społecznych. Wśród scenariuszy znalazły się między innymi: warsztat autorefleksji nad wartościami, ćwiczenia pobudzające kreatywność, warsztat tworzenia produktów i rozwiązań biznesowych oraz ekonomiczna gra symulacyjna.

Warsztaty i narzędzia umieszczone w publikacji przeznaczone są dla osób które planują rozpoczęcie przedsiębiorstwa społecznego lub rozpoczęły działalność i chcą rozwijać swoje kompetencje w zakresie przedsiębiorczości, pracy w zespole i ustalania celów strategicznych. To także gotowe narzędzia do wykorzystania dla trenerów i osób pracujących z młodzieżą.


Publikacja jest efektem pracy przedstawicieli organizacji pozarządowych z 12 krajów, którzy spotkali się w ramach projektu Fundacji Dobry Rozwój “Entrepreneurship goes social” w dniach 15-22 listopada 2017.

POPBIERZ

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl