Załaduj kalendarz
KALENDARIUM
Poprzedni Styczeń 2018 Następny
Ni Po Wt Śr Cz Pi So
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Ukryj kalendarium
2012-12-11

Rozstrzygnięcie Konkursu pt. „Pasja łączy pokolenia”

Miło nam poinformować, iż w dniu 10 grudnia 2012 r. odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursowej „Pasja łączy pokolenia”. Zgodnie z regulaminem, do Konkursu wpłynęło 174 prac z całej Małopolski.

Po analizie prac, Komisja w składzie:

Przewodniczący:
1. Wioletta Wilimska - Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie
Członkowie:
2. Roman Łaciak - Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
3. Anita Orzeł- Nowak -   p.o. Dyrektora Departamentu Zdrowia i Polityki Społecznej UMWM
4. Jadwiga Sadowska - Małopolskie Kuratorium Oświaty
5. Wacław Gregorczyk - Wiceprzewodniczący Komisji Polityki Prorodzinnej i Społecznej SWM
6. Ewa Piłat - Pełnomocnik Rektora ds. Jagiellońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
7. Katarzyna Wojtanowicz - Kierownik działu Polityki Społecznej w ROPS w Krakowie

biorąc pod uwagę spełnienie wymogów formalnych; postanowiła przyznać następujące nagrody:

W kategorii multimedialnej:

I miejsce
Dagmara Linowska i Jolanta Janoszka: „Stawiamy na papierowy relaks”
Zofia Szarek: „Babcia: osoba, bez której nie mogę żyć”
II miejsce
Katarzyna Bulanda i Krystyna Bulanda : „Babcia Stefcia naszym wzorem”
III miejsce
Mateusz Babik, Monika Rusinek, Anna Polak, Maria Surzyn, Maria Smolec, Józefa Kiszczak: „Za górami, za lasami…”
Wyróżnienia:
Jolanta Kieres: „Nasze korzenie w Rdziostowie, a skrzydeł dodaje nam esperanto”,
Magdalena Gruca: „Rodzinna miłość do kuchni”
Natalia Szczypczyk : „Wojna niejedno ma imię. Czyli wspomnienia o moim mężu”

W kategorii plastycznej:

I miejsce
Jan Freiberg „Szopka krakowska”
II miejsce
Maria Pietras, Gabriela Pietras: „Kwiaty bibułą malowane”,
Wrona Tadeusz, Golemo Anna, Kaula Wiktoria, Wrona Magdalena, Zalewska Martyna, Golemo Julia, Seflik Daniel, Pietrzak Przemysław, Konieczny Filip: „Jesteśmy razem”
III miejsce
Łukasz Mrożek: „Z pędzlem i nutką przez życie”
Wyróżnienia:
Krystyna Jakubik,Edyta Szterleja, Joanna Dobosz, Magdalena Łukasiewicz, Żaneta Kurpiś: „Przydrożna kapliczka”,
Amelia Malina: „Jesienny spacer z dziadkami”,
Teresa Góralska, Krzysztof Góralski, Hanna Góralska, Agnieszka Góralska, Helena Góralska, Alicja Góralska, Wojciech Góralski, Lucja Góralska : „Wspomnienia z wakacji”,
Zuzanna Wrzodek, Wiktoria Wrzodek, Stanisław Naturski, Eleonora Brudkiewicz: „Natura łączy pokolenia”,
Karolina Sabała: „Pasja wspólnych wypieków łączy rodzinę”,
Ewelina Skowronek, Janina Śliwa: „Słoneczniki”,
Andrzej Korczyński, Klaudia Czub: „Dary jesieni”,
Aleksandra Krygowska: „Szydełkowanie”,
Angelika Przetacznik: „Wehikuł czasu”.

W kategorii literackiej:

I miejsce

Magdalena Pietras: „Z babunią i dziadziem”
II miejsce
Adam Wierciak: „Taaka Ryba”,
Julia Bajda: „Niedziela z dziadkami”
III miejsce
Edyta Kolasa: „Szalona babcia”
Wyróżnienia:
Paulina Samek, Barbara Starościk: „Kamienie szlachetne i minerały- pasja ponadczasowa”,
Maria Madoń, Kinga Stanek: „Sześć historyjek z życia sympatycznej żabci kumci, która mieszka w naszym stawie”,
Sebastian Wójcik: „Podróże”.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy.

WSZYSTKIM NAGRODZONYM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!


O terminie rozdania nagród wszystkich laureatów poinformujemy.

Drukuj
      System of a down - When angels deserve to die
      Mapa dojazdu
      Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

      30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
      tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
      e-mail: biuro@rops.krakow.pl