Załaduj kalendarz
2017-09-07

Spotkania przygotowujące do złożenia wniosku

Zapraszamy na spotkanie z ekspertami z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie na którym pomożemy doprecyzować Państwa pomysł w oparciu o dokumenty aplikacyjne obowiązujące w konkursie.

W związku z ogłoszeniem II tury naboru w konkursie na Innowacje Społeczne w obszarze usług opiekuńczych dla osób zależnych i ich opiekunów, informujemy i przypominamy, że pracownicy ROPS – Inkubator oferują usługi doradcze oraz informacyjne, prowadzone w ramach indywidualnych spotkań przygotowawczych.

Spotkania przeznaczone są dla wszystkich, których zainteresowała działalność Małopolskiego Inkubatora Innowacji Społecznych. Są one niezobowiązujące i nie nakładają na uczestnika konieczności składania wniosku/ ubiegania się o grant. Jednocześnie dają możliwość pozyskania informacji o realizowanym konkursie, jak również skorzystania ze specjalistycznego doradztwa dot. innowacyjności czy zagadnień prawno – finansowych związanych z projektem. Dają też możliwość zadania pytań, ia także mogą być źródłem inspiracji dla tych, którzy aktywnie działają na rzecz osób niepełnosprawnych, starszych lub widzą potrzebę i możliwości do podjęcia się takich wyzwań.

Wszystkich zainteresowanych tematem Innowacji serdecznie zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia Inkubatora w siedzibie ROPS, przy ul. Piastowskiej 32.

Spotkania można umawiać telefonicznie pod numerem: 12 422 06 36 w. 33/34. 

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl