Załaduj kalendarz
2019-06-04

Spotkanie upowszechniające innowacje w Małopolsce podczas konferencji pn „Człowiek a innowacje technologiczne – wsparcie czy konieczność w dojrzałym życiu

5 czerwca 2019 w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie odbędzie się konferencja pn „CZŁOWIEK A INNOWACJE TECHNOLOGICZNE – WSPARCIE CZY KONIECZNOŚĆ W DOJRZAŁYM ŻYCIU”


Podczas spotkania uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji Pani prof. Aneta Bac pn. „Innowacyjne rozwiązania w terapii zajęciowej”, Pani Dr Bożena Bierca – Prezes Stowarzyszenia „Przyjaciele Staszica” przedstawi wyniki projektu organizowanego w PDPS w Płazie pn. „Badanie wpływu pracy wolontariuszy na jakość życia mieszkańców PDPS w Płazie”, a Urząd Marszałkowski w Krakowie opowie o projekcie „Małopolski Tele - Anioł”. Pani Renata Bartnik wieloletni pracownik PDPS przedstawi temat „Sala Doświadczania Świata” - doświadczenia z pracy z mieszkańcem w Powiatowym Domu Pomocy Społecznej w Płazie.

    Ponadto w ramach konferencji odbędzie się spotkanie upowszechniające INNOWACJE SPOŁECZNE realizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie. Tym razem uczestnicy konferencji będą mogli przyjrzeć się min. innowacji:

- Bazalnie w domu – PSONI koło w Szczawnicy

- Teleasystent - Chrześcijańskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ich Rodzin i Przyjaciół „Ognisko”

- Nawigacja głosowa Osób Zależnych NGOZ – Pan Adam Goch

…i wiele innych

Mamy nadzieję, że zaprezentowane przez nas rozwiązania innowacyjne zainteresują uczestników spotkania. 

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl