Załaduj kalendarz
2012-05-18

Święto Rodziny Krakowskiej

Świętujmy rodzinnie! Już w niedzielę 27 maja zapraszamy wszystkie rodziny krakowskie do uczestnictwa w Święcie Rodziny Krakowskiej na Bulwarze Czerwieńskim. Organizatorami wydarzenia są Gmina Miejska Kraków oraz krakowska Caritas. Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do wieczora, a każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie
– zarówno ci najmłodsi, jak i nieco starsi. W programie przewidziane są m.in. konkursy i zabawy rodzinne z nagrodami, występy artystyczne, warsztaty plastyczne, rozgrywki sportowe, zabawy cyrkowe, żeglowanie po Wiśle, pokaz psich umiejętności oraz bicie rekordu Guinessa w budowaniu wieży z naleśników.

Przez cały dzień uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z otwartych punktów konsultacyjnych prowadzonych przez Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień i Regionalny Ośrodek Pomocy Społecznej, z konsultacji z zakresu poradnictwa zawodowego (CM im. Dr H. Jordana) oraz z porad psychologa (Stowarzyszenie Dobrej Nadziei). Ponadto wszyscy zainteresowani będą mogli wykonać bezpłatne badania (m.in. morfologia, pomiar glukozy, ciśnienia, spirometria, EKG) w punktach Centrum Medycznego Ujastek oraz Specjalistycznego Centrum Medycznego św. Damiana.
W tym dniu Regionalne Centrum Krwiodawstwa będzie prowadziło akcję oddawania krwi.
W trakcie święta rodziny wielodzietne (z co najmniej czwórką dzieci) będą mogły także przystąpić do programu Krakowska Karta Rodzinna 4+ oraz uzyskać szczegółowe informacje o projekcie. 
Święto Rodziny Krakowskiej to doskonała okazja do wspólnej zabawy.
Zapraszamy wszystkie rodziny, które chcą razem spędzić wolny czas. Bogaty program imprezy gwarantuje,
iż każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Harmonogram: pliki_ed/file/harmonogram%20%C5%9Awi%C4%99to%20Rodziny%20Krakowskiej%20%20.doc

Plakat: pliki_ed/file/wito%20rodziny,%20plakat(1).jpg
Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl