Załaduj kalendarz
2009-01-12

Szkoła dla rodziców i wychowawców dla profesjonalistów.

Fundacja Szkoła Dialogu zaprasza na szkolenie "Szkoła dla rodziców i wychowawców Cz.II - Rodzeństwo bez rywalizacji dla profesjonalistów".

 

 

Szanowni Państwo!

 

 

         Przesyłam informację dotyczącą najbliższego 40 godzinnego  kursu Szkoły dla Rodziców i Wychowawców  cz. II „Rodzeństwo bez rywalizacji” przeznaczonego dla profesjonalistów (psychologów i pedagogów), którzy ukończyli szkolenie I cz. i prowadzą już warsztaty dla rodziców i nauczycieli.

 

 

 Kurs odbędzie się w dniach 15 – 18 kwietnia 2009 r. (od środy do soboty) w  godzinach 8.30 – 17.00 w Krakowie przy ul. Józefitów 19b/3 ( w siedzibie Ośrodka Terapii Poznawczo-Behawioralnej Mensana). Zajęcia będzie prowadziła Jolanta Basistowa, psycholog, koordynator programu Szkoła dla Rodziców i Wychowawców w województwie małopolskim.

Opłata za udział w kursie wynosi 400 , opłatę należy przelać na konto fundacji do 6 kwietnia 2009 r. Jednocześnie proszę o wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa za pomocą poczty elektronicznej ( na adres: basistowa@poczta.onet.pl ), żeby możliwe było  wypełnienie wszystkich dostępnych miejsc w grupie. W sprawie programu warsztatów proszę zajrzeć na stronę www.cmppp.edu.pl

 

 

 

Drukuj
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl