Załaduj kalendarz
2019-05-14

VII Posiedzenie Rady Innowacji Społecznych

W środę 15 maja 2019 roku w Domu Gościnnym Sienkiewiczkówka w Krakowie odbędzie się ostatnie już, VII Posiedzenie Rady Innowacji Społecznych, której członkowie zadecydują o wyborze kolejnych innowacji rekomendowanych do upowszechniania w skali kraju. Podczas poprzednich posiedzeń 6 rozwiązań wzbudziło szczególnie uznanie członków Rady.

Do tej pory wyróżnione zostały:

•    „Organizator kompleksowej opieki w miejscu zamieszkania” - Centrum Opieki Domowej S.C. Zuzanna Mysłowska, Beata Mróz, Bogusław Mróz, Tomasz Mysłowski ,

•    „Czas na aktywność! Platforma internetowa dla osób z niepełnosprawnością intelektualną” - Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa „Tęcza” w Krakowie,

•    „Ścieżka moto-sensoryczna” - Politechnika Krakowska,

•    „Zakupy bez barier” - Gmina Kęty,

•    „Senior CUDER” - Fundacja Wspomagająca Wychowanie „Archezja”,

•    „Nawigacja głosowa osób zależnych. NGOZ „ - Adam Goch,

Tym razem zaprezentuje się 13 innowacji społecznych, które zakończyły etap testowania jako ostatnie spośród 42 realizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

Wpływ na ocenę innowacji będą miały takie aspekty jak: pozytywne wyniki realizacji oraz ewaluacji, uniwersalność i wygoda użytkowania rozwiązania przez odbiorców, wysoki stopień osiągnięcia zakładanych rezultatów czy zaspokojenia potrzeb użytkowników.

Trzymamy kciuki za Małopolskie Innowacje! 

VII_Rada_Innowacji_Spo__ecznych

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl