Załaduj kalendarz
2020-09-15

„Współpraca. Wokół kompetencji przyszłości” - Zapraszamy na konferencję

Zapraszamy na drugą część konferencji online w ramach cyklu „Współpraca. Wokół kompetencji przyszłości”. 5 października 2020 spotkają się przedstawiciele i przedstawicielki sektora polityki społecznej i rynku pracy.


Nie wiemy, jaka będzie przyszłość – czy czeka nas regres? A może obecna sytuacja pandemii to szansa na rozwój, na inne spojrzenie? Warunki, w których się znaleźliśmy, są nietypowe i niespotykane. Doświadczamy wielu strat, utraciliśmy choćby poczucie stabilizacji i pewności kolejnych kroków i działań. Zyskujemy za to doświadczenie odnajdowania się w zmianie oraz nowej współpracy.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń, wiedzy i myśli na temat współpracy, kompetencji przyszłości i reakcji na zmianę w sektorach polityki społecznej i rynku pracy. Chcemy spróbować określić kierunki działań, zbadać potrzeby i zobaczyć potencjał, którym wspólnie dysponujemy.

Konferencja odbędzie się 5 października 2020 roku, godz. 10.00-16.30,

w formule Open Space Technology, w ramach, której o programie

i podejmowanych tematach zdecydują uczestnicy.

Na spotkanie zapraszamy:

•    przedstawicieli pomocy społecznej, pieczy zastępczej i systemów powiązanych,

•    przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej,

•    przedstawicieli i osoby związane z organizacjami pozarządowymi,

•    doradców zawodowych,

•    wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konferencji w formule Open Space Technology, którym bliski jest temat kompetencji przyszłości i współpracy oraz obszarów: rynku pracy i polityki społecznej.

Zapraszamy na spotkania z niezwykłymi i inspirującymi ekspertami oraz gościem specjalnym – Panią Zuzanną Skalską.

Konferencję zrealizujemy z pomocą Zoom Meetings, dzięki czemu my zadbamy o ramę i strukturę, która umożliwi spotkanie, a Państwo zadbają o swój ulubiony kubek z kawą czy herbatą – i zaczniemy rozmawiać o tym, co jest dla nas obecnie najważniejsze. 


Program konferencji oraz szczegóły rejestracji dostępne są na stronie Małopolskiego Instytutu Kultury (https://mik.krakow.pl/wspolpraca/)

mik_1

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl