Załaduj kalendarz
2008-06-03

Wyniki III Małopolskiego Konkursu Literackiego "Ludzie znają mnie tylko z jednej, jesiennej strony"

Uprzejmie informujemy, że III Małopolski Konkurs Literacki "Ludzie znają mnie tylko z jednej, jesiennej strony", adresowany do uczniów małopolskich szkół ponadgimnazjalnych, został rozstrzygnięty!

Komisja Konkursowa III Małopolskiego Konkursu Literackiego "Ludzie znają mnie tylko z jednej, jesiennej strony", w składzie:

 

 

Ewa Piłat – Dziennik Polski
Danuta Urbanik - Radio Kraków
Małgorzata Szlązak – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

 

  ma zaszczyt ogłosić, że:

 

 

 • I NAGRODĘ otrzymuje Karolina Wachowicz z Wolbromia za pracę pod tytułem „Babcia Halna się nie poddaje” (Zespół Szkół im. Romualda Traugutta w Wolbromiu, ul. Skalska 18, kl. II LO)
 • II NAGRODĘ otrzymuje Magdalena Madeja ze Skawiny za pracę pod tytułem „Seniorzy
  w akcji”
  (Zespół Szkół Ogólnokształcących w Skawinie, ul. Żwirki i Wigury 17, kl. II)
 • III NAGRODĘ Komisja postanowiła przyznać Iwonie Kluza z Biskupic Radłowskich za pracę zatytułowaną „Starość – wygląd czy mentalność człowieka?”  (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie, ul. Rynek 26, kl. III Technikum Ekonomicznego)

   

 WYRÓŻNIENIA przypadły w udziale:

 

 

 1. Agnieszce Pikul z Ilkowic za pracę pt. „Stary znaczy gorszy?” (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie, ul. Brodzińskiego 9, kl. I LO)
 2. Mateuszowi Masełko z Myślenic za pracę pt. „Bez utrapień…” (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych MODiDZ II LO w Myślenicach, ul. Zdrojowa 18, kl. II LS)
 3. Joannie Tokarczyk z Barcic za pracę pt. „Wystarczy stanąć przed lustrem, uśmiechnąć się i uwierzyć w swoją własna potęgę” (LO im. Marii Skłodowskiej – Curie w Starym Sączu, ul. Partyzantów 15, kl. II LO)
 4. Łukaszowi Stachurskiemu z Pogwizdowa za pracę pt. „Starość nie radość lecz... czy aby na pewno?” (II LO im. Orła Białego w Bochni, ul. Konfederatów Barskich 29, kl. I)
 5. Grzegorzowi Styczeń z Dziewina za pracę pt. „Starość jest OK.! Być staruszkiem – kara czy zaszczyt” (II LO im. Orła Białego w Bochni, ul. Konfederatów Barskich 29, kl. I)
 6. Dominice Bogdanowicz z Radłowa za tekst zatytułowany Czy można „prześwietlić zmarszczki smutku”? (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Radłowie, ul. Biskupska 2a, kl. II LO)

 Komisja Konkursowa postanowiła przyznać także Nagrodę Specjalną za pracę opatrzoną tytułem Równanie z dwoma wiadomymi” autorstwa Karoliny Saganiak z Krakowa, uczennicy Publicznego Gimnazjum Nr 52 O.O. Pijarów w Krakowie, ul. Dzielskiego 1.

Tak jak w każdym konkursie i w tym musiało pojawić się ścisłe grono laureatów, żałujemy jednak że nie mogliśmy nagrodzić znacznie więcej prac!

 

 

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drukuj
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl