Załaduj kalendarz
KALENDARIUM
Poprzedni Grudzień 2020 Następny
Ni Po Wt Śr Cz Pi So
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Ukryj kalendarium

KONTAKT

Dział ds. Projektu "Małopolska Niania 2.0"

Piastowska 32 30-070 Kraków
poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Telefon(y): (+48 12) 422 06 36 wew. 23, 42
Fax: (+48 12) 422 06 36 wew. 44

FORMULARZ KONTAKTOWY

Captcha

LOKALIZACJA

DZIAŁ DS. REALIZACJI PROJEKTU

e- mail: niania@rops.krakow.plrefundacja.niania@rops.krakow.pl

Punkt informacyjny Projektu
Dla osób, które zawarły z ROPS Umowę o powierzenie Grantu: 
12 422 06 36 wew. 42, 728 431 384
Dla pozostałych osób (zainteresowanych udziałem w Projekcie): 
12 422 06 36 wew. 23, 698 897 002 
Kierownik Działu

Magdalena Kalandyk

e- mail: mkalandyk@rops.krakow.pl

ZESPÓŁ PRZYZNAWANIA GRANTÓW

e - mail: niania@rops.krakow.pl

Magdalena Augustowska - Koordynator Zespołu Przyznawania Grantów

e- mail: maugustowska@rops.krakow.pl

Teresa Rachfał

e- mail: trachfał@rops.krakow.pl

Krystian Skowronek

e- mail: kskowronek@rops.krakow.pl

Ewa Bogacz

e- mail: ebogacz@rops.krakow.pl

ZESPÓŁ DS. REALIZACJI GRANTÓW

e- mail: refundacja.niania@rops.krakow.pl

Sylwia Woźniak - Koordynator Zespołu Realizacji Grantów

e- mail: swozniak@rops.krakow.pl

Waldemar Boczar

e- mail: wboczar@rops.krakow.pl

Katarzyna Matura

e- mail: kmatura@rops.krakow.pl

Magdalena Marczewska

e- mail: mmarczewska@rops.krakow.pl

Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl