Załaduj kalendarz

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

ul. Piastowska 32 30-070 Kraków NIP:676-210-18-14 REGON:351612501
Poniedziałek-Piątek 8:00 - 16:00
Telefon(y): (+48 12) 422 06 36
Fax: (+48 12) 422 06 36 wew. 44
FORMULARZ KONTAKTOWY
Captcha
LOKALIZACJA
Dyrektor:

Wioletta Wilimska
tel.: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl

Z-ca Dyrektora:

Rafał Barański
tel.:(+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl

Radca Prawny:

Paweł Gątkiewicz
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 41
e-mail: pgatkiewicz@rops.krakow.pl

Dział Organizacji i Zamówień Publicznych:

Piotr Ropka - Kierownik
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 41
e-mail: propka@rops.krakow.pl

Tatiana Wieczorek - Starszy referent ds. zamówień publicznych
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 41
e-mail: twieczorek@rops.krakow.pl

Anna Kłos - Sekretarka
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 22
e-mail: aklos@rops.krakow.pl

Aleksandra Chomentowska - Starszy referent ds. asystencko-administracyjnych
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 22
e-mail: achomentowska@rops.krakow.pl

Anna Bukowiec- Starszy referent ds. asystencko-administracyjnych
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 22
e-mail: biuro@rops.krakow.pl


Paweł Zimmer - Inspektor ds. informatyki
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 43
e-mail: pzimmer@rops.krakow.pl

Księgowość:

Małgorzata Waśniowska  - Główny Księgowy
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 25
e-mail: mwasniowska@rops.krakow.pl

Monika Krępa - Z-ca Głównego Księgowego
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 25
e-mail: mkrepa@rops.krakow.pl

Małgorzata Bosak 
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 25
e-mail: mbosak@rops.krakow.pl

Elżbieta Zbroszczyk-Mocio, 
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 32
e-mail: emocio@rops.krakow.pl

Małgorzata Blitek
tel: (+48 12) 422 06 36 w. 23
e-mail: mblitek@rops.krakow.pl

Kadry:

Magdalena Łoś, Ewa Wilk, Małgorzata Wąsowska
tel.: (+48 12) 422 06 36 w. 31
mobile: (+48) 728 431 376
e-mail: mlos@rops.krakow.pl
e-mail: ewilk@rops.krakow.pl
e-mail: gwasowska@rops.krakow.pl


Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl