Załaduj kalendarz

PRACA W ROPS

Ogłoszenia/Wyniki

Oferta wolontariatu/L’offre de volontariat

Data: 2019-03-07 Nr referencyjny: FK-1115-3/19

PL: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie poszukuje wolontariusza do prowadzenia indywidualnych zajęć dla pracownika z języka francuskiego w formie konwersacji wyspecjalizowanych w obszarze polityki społecznej.

1. Zadania wolontariusza:

realizacja zajęć z języka francuskiego w formie konwersacji wyspecjalizowanych w obszarze polityki społecznej

2. Potrzebne kwalifikacje:

  • oferta przeznaczona dla zagranicznych studentów - native speaker,
  • umiejętność pracy z grupą,
  • mile widziani studenci kierunków: socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna, pedagogika, psychologia, ekonomia społeczna.
  • mile widziani zagraniczni studenci Erasmusa,

3. Wymagane dokumenty:

4. Korzyści dla wolontariusza:

  • umowa o świadczenie usług wolontarystycznych, zaświadczenie o zaangażowaniu,
  • nabycie doświadczenia w przeprowadzaniu lekcji językowych,
  • zapoznanie się z funkcjonowaniem administracji samorządowej,
  • zapoznanie się z funkcjonowaniem polityki społecznej w Małopolsce,
  • współpraca z interesującym zespołem,
  • możliwość samorozwoju.

5. Liczba potrzebnych wolontariuszy:

1 os.

6. Wymiar czasowy:

  • w okresie od 1 kwietnia 2019 r. do 30 czerwca 2019 r.,
  • raz w tygodniu w wymiarze 90 min.

7. Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o składanie wymaganych dokumentów w wersji papierowej na Dzienniku Podawczym ROPS w Krakowie (parter), ul. Piastowska 32 (osobiście lub listownie) w terminie do dnia 13 marca 2019 roku.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

ul. Piastowska 32, 30-070 Kraków

Nr tel.: 12 422 06 36

Strona www: https://www.rops.krakow.pl/

8. Rekrutacja składa się z dwóch etapów:

  • selekcji wstępnej (formalnej) - analiza dokumentów aplikacyjnych pod względem formalnym i zakwalifikowanie kandydatów do kolejnego etapu rekrutacji.
  • selekcji merytorycznej - rozmowa kandydatami.

O spełnieniu wymogów formalnych i zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu postępowania rekrutacyjnego kandydaci będą informowani drogą elektroniczną na podany adres e-mailowy lub telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

FR: Le Centre Régional de la Politique Sociale à Cracovie cherche un volontaire pour conduire les conversations individuelles en français avec une employée du Centre. Le thème concerne la politique sociale.

1. Les activités du volontaire :

conduire les conversations en français sur le thème de la politique sociale

2. Les qualifications nécessaires :

  • l'offre est adressée aux étudiants étrangers - le français comme une langue maternelle
  • la compétence de travailler avec une groupe,
  • bienvenu les étudiants d'Erasmus et les étudiants de facultés suivantes : sociologie, psychologie, travail social, économie.

3. Les documents indispensables :

Les documents doivent être imprimés et signés.

4. Les avantages pour un candidat :

  • l'agrément pour le volontariat, la certification de l'engagement,
  • l'expérience en conduisant les conversations en français,
  • l'expérience dans le travail à l'administration publique régionale,
  • faire savoir le fonctionnement de la politique sociale à la Région de Małopolska,
  • la coopération avec groupe d'employées intéressante,
  • l'auto – développement.

5. Le nombre de volontaires :

1 personne

6. Dimension temporelle :

  • Avril-Mai
  • une fois par semaine - 1,5

7.Contact :

Les candidats intéressés par cette offre doivent soumettre les documents nécessaires en papier au Centre Régional de la Politique Sociale à Cracovie (rez-de-chaussée), Piastowska 32 (personnellement ou par avion) jusqu'au 13 mars 2019.

Tel. 12 422 06 36

8. Le recrutement se compose de deux étapes :

  • Présélection (formel) – analyse de documents et qualification jusqu'au l'étape suivant.
  • Les interviews avec les candidats sélectionnés.

Tous les candidats sélectionnés seront informes du recrutement par courriel ou téléphone.

Vous êtes bienvenus à appliquer !

Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl