Załaduj kalendarz

MAŁOPOLSKI INKUBATOR INNOWACJI SPOŁECZNYCH

Aktualności Inkubatora

MIIS na LIFE SCIENCE OPEN SPACE 2017

23.10.2017 r.

19 października 2017 roku w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie, odbyła się siódma edycja konferencji Life Science Open Space – międzynarodowego forum innowacji i platformy współpracy środowisk związanych z rozwojem i wdrażaniem technologii, produktów i usług w obszarze zdrowia i jakości życia.

Ponieważ Life Science Open Space jest platformą współpracy ludzi nauki, biznesu, trzeciego sektora i administracji –spotkanie stało się okazją do wymiany poglądów i nawiązania współpracy pomiędzy praktykami oraz teoretykami z różnych branż. Otwarta formuła LSOS sprzyjała konstruktywnym dyskusjom w przerwach networkingowych. Wśród prelegentów i uczestników konferencji znalazły się zarówno osoby z dużym doświadczeniem w branży jak i podmioty z małym doświadczeniem w realizacji projektów biznesowych, naukowych i innych, ale wnoszące pomysłowość, entuzjazm i zaangażowanie.

Konferencja Life Science Open Space 2017 była okazją do uczestniczenia w 15 sesjach tematycznych odbywających się w ramach 6 kategorii współpracy. Swoją reprezentację miał również projekt „Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych”. Pani Anita Parszewska w panelu „Aktywne i zdrowe życie – Srebrna Gospodarka” postawiła przed uczestnikami „wyzwanie” , jakim jest udział w konkursie na innowacje społeczną dotyczącą usług opiekuńczych. Także stoisko projektu, na którym przez cały dzień odbywały się spotkania informacyjno-konsultacyjne, cieszyło się zainteresowaniem przedstawicieli organizacji pozarządowych, uczelni wyższych i prywatnych przedsiębiorców.

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się nas odwiedzić i zapraszamy do udziału w III edycji Konkursu, która będzie miała miejsce na przełomie 2017/2018 .

LSOS_2017LSOS_2017_2

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl