Załaduj kalendarz

MAŁOPOLSKI INKUBATOR INNOWACJI SPOŁECZNYCH

Aktualności Inkubatora

Ostatnia szansa na innowację społeczną - do 4 listopada czekamy na Twój pomysł.

23.10.2018 r.

TURA UZUPEŁNIAJĄCA DO KONKURSU NA INNOWACJE SPOŁECZNE

Niektóre innowacje społeczne osiągają spektakularne efekty wykorzystując do tego celu nowoczesne technologie. Bywają też takie, które realizowane w garażu, w grupie przyjaciół lub po godzinach pracy zmieniają niewielki ale najbliższy nam wycinek rzeczywistości. Czasami zamiast próbować zmieniać cały świat, bardziej efektywne możemy działać w swojej wsi, dzielnicy, czy w lokalnej organizacji pozarządowej. Działając na rzecz środowisk, które znamy, budujemy innowacyjne rozwiązania i rozwiązujemy realne problemy!


SZYBKI NABÓR! KRÓTKI CZAS TESTOWANIA!Czekamy na Ciebie i Twoje pomysły w obszarze usług opiekuńczych dla osób starszych i niepełnosprawnych oraz ich opiekunów !

Wnioski o powierzenie grantu należy składać w wersji elektronicznej w terminie od 24.10.2018 do 04.11.2018, na adres mailowy: nabor.miis@rops.krakow.pl.Więcej informacji
znajduje się na stronie w zakładce: Małopolski Inkubator innowacji Społecznych.


Zapraszamy!

Masz pytania? Masz wątpliwości czy twój pomysł może zostać uznany za innowacje, potrzebujesz porozmawiać z ekspertami? Zapraszamy do Inkubatora, czekamy na Ciebie z wiedzą, doświadczeniem, chęcią pomocy i dobrą kawą! Zadzwoń pod numer: (12) 422 06 36 wew. 34.

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl