Załaduj kalendarz
KALENDARIUM
Poprzedni Lipiec 2017 Następny
Ni Po Wt Śr Cz Pi So
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Ukryj kalendarium

Kontakt

Biuro Projektu

Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych

Punkt informacyjny

czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Adres Biura:

ul. Piastowska 32

30-070 Kraków

e-mail: miis@rops.krakow.pl

tel. 12 422 06 36 wew. 34



Artur Winiarski - Specjalista ds. realizacji projektu

e- mail: awiniarski@rops.krakow.pl

Dominika Marszałek - Rojek- Specjalista ds. realizacji projektu 

e-mail: drojek@rops.krakow.pl


Anita Parszewska

p.o. Kierownika Projektu

tel.: 12 422 06 36 wew. 27, 606 628 470

e-mail: aparszewska@rops.krakow.pl


Joanna Liszka

Kierownik Projektu

tel.: 12 422 06 36 wew. 27

e-mail: jliszka@rops.krakow.pl 


Piotr Maurek

Koordynator Merytoryczny

tel: 12 422 06 36 wew. 33

e-mail: pmaurek@rops.krakow.pl


Agnieszka Kamińska

Doradca ds. innowacji

tel.: 12 422 06 36 wew. 33

e-mail: akaminska@rops.krakow.pl


Katarzyna Ociepka-Miąsik

Ewaluator

e-mail: kmiasik@rops.krakow.pl



logotyp_strona



Drukuj
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl