Załaduj kalendarz
2017-11-23

Konferencja dla pracowników instytucji pomocy i integracji społecznej

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza na konferencję pt. „Na drodze do skutecznych i efektywnych działań/ rozwiązań. Podejście strategiczne w pomocy społecznej”, która odbędzie się w dniu 6 grudnia 2017 roku w Muzeum Żydowskim GALICJA w Krakowie, ul. Dajwór 18.

Celem konferencji jest zwrócenie uwagi na możliwości wykorzystania lokalnej strategii rozwiązywania problemów społecznych jako efektywnego narzędzia dokonywania zmiany społecznej. Program wydarzenia obejmuje zarówno kwestie związane z planowaniem działań strategicznych - konstruowaniem lokalnych strategii rozwiązywania problemów społecznych, jak i analizę narzędzi służących operacjonalizacji zawartych w niej celów.

Ponadto podczas konferencji zostanie rozstrzygnięty Konkurs „Małopolski Pracownik Socjalny Roku 2017 – Mamy moc pomagania”. Celem inicjatywy jest nie tylko wyróżnienie aktywnych pracowników socjalnych z Małopolski, ale także promowanie ich osiągnięć w regionie oraz wzmacnianie prestiżu zawodu.


Udział w konferencji jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie przybycia, do dnia 4 grudnia 2017 r. pod nr tel.: (12) 422 06 36 wew. 21.


>>> Program konferencji


Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!

Prezentacja1_1Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl