Załaduj kalendarz
2020-02-20

NABÓR KART INNOWACJI SPOŁECZNEJ W KONKURSIE NA INNOWACJE SPOŁECZNE

Zapraszamy wszystkich, którzy mają pomysł na innowacyjne rozwiązanie zwiększające dostępność przestrzeni publicznej dla osób z niepełnosprawnościami i osób starszych o ograniczonej mobilności i percepcji.


Udział konkursie może wziąć właściwie każdy:

  • osoby fizyczne,
  • osoby prawne, tj. fundacje, stowarzyszenia, spółki kapitałowe i inne podmioty,
  • grupy nieformalne,
  • jednostki sektora finansów publicznych,
  • podmioty ekonomii społecznej,


CO ZROBIĆ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W NABORZE?

Wypełnić KARTĘ INNOWACJI SPOŁECZNEJ. Jest to prosty formularz zgłoszenia pomysłu do Inkubatora Dostępności. Wystarczy wypełnić go krok po kroku, kierując się zawartymi w karcie wskazówkami.

Każdy składający Kartę Innowacji Społecznej musi dołączyć podpisane i zeskanowane Oświadczenie dla osoby fizycznej lub Oświadczenie dla reprezentanta podmiotu i klauzulę zgody połączoną z informacyjną. Wszystkie te dokumenty znajdziecie Państwo w zakładce NABORY. 

Pozostało jeszcze sporo czasu na zapoznanie się z procedurami dotyczącymi opracowania, testowania i upowszechniania innowacji społecznych w ramach projektu, przygotowanie się i wypełnienie karty innowacji społecznej, ponieważ karty będziemy przyjmować od 16 do 30 marca br. Aby wziąć udział w naborze proszę przesłać wypełnioną Kartę innowacji społecznej w formie elektronicznej na adres: nabor.id@rops.krakow.pl

Proszę pamiętać, że mogą Państwo liczyć na naszą pomoc na każdym etapie. 


CO MOŻEMY PAŃSTWU ZAOFEROWAĆ W NAJBLIŻSZYM CZASIE?

Zapraszamy na spotkania informacyjno-konsultacyjne z przedstawicielami Inkubatora Dostępności. Pomożemy Państwu doprecyzować Wasz pomysł i wypełnić stosowne dokumenty. Specjalnie dla Państwa przygotujemy także Webinaria, czyli spotkania instruktażowe on-line, podczas których będziemy odpowiadać na Państwa pytania dotyczące konkursu, jak również poinstruujemy Państwa jak poprawnie wypełnić kartę innowacji społecznej. Możemy zaproponować także doradztwo online i prowadzoną infolinię.

Jak możecie Państwo się z nami skontaktować?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 w biurze przy ul. Piastowskiej 32 w Krakowie, pod adresem e-mail: drojek@rops.krakow.pl, abolcek@rops.krakow.pl lub telefonem 12 422 06 36 wew. 34.

Wszelkie ważne informacje będą pojawiać się na naszej stronie internetowej www.rops.krakow.pl oraz na naszym Facebooku www.facebook.com/ROPS.Krakow

Czekamy na Państwa innowacyjne pomysły!

FE_PL_UE_mini

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl