Załaduj kalendarz
2008-07-16

Spotkanie superwizyjne projektu „CALa naprzód…”

Przedstawiciele Ośrodków Pomocy Społecznej uczestniczących w projekcie „CALa naprzód – nowa jakość usług integracji społecznej w Małopolsce” spotkali się z Martą Henzler – Dyrektorką Stowarzyszenia Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL, w celu superwizji procesu edukacyjnego
W dniu 8 lipca br., na półmetku realizacji projektu wdrażania modelu CAL w Ośrodkach Pomocy Społecznej, uczestnicy spotkali się w Instytucie Studiów Strategicznych w Krakowie, by wspólnie z Martą Henzler – Dyrektorką Stowarzyszenia Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL, porozmawiać o dotychczasowych działaniach, problemach i potrzebach.
Przedstawiciele OPS z perspektywy kilku miesięcy od rozpoczęcia wdrażania CAL, zastanawiali się jakie wyzwania stawia przed Ośrodkami Pomocy Społecznej nowy model pracy ze społecznością lokalną. Dokonali również weryfikacji kroków, które poczynili w celu zainicjowania działania metodą CAL. Identyfikowali trudności napotkane w toku dotychczasowego wdrażania projektu. Rozważali również wspólnie konkretny przypadek, dotyczący wydarzenia/imprezy lokalnej, formułując czynniki sukcesu integracyjnego działania środowiskowego. 
      
Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl