2013-06-18

Pełno spraw dla niepełnosprawnych - przyjdź, posłuchaj, skorzystaj!

27 czerwca br. Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie zaprasza wszystkie chętne osoby niepełnosprawne, wraz z ich opiekunami, do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym na temat Funduszy Europejskich!

Podczas spotkania, przedstawiciele instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin z terenu województwa małopolskiego, przedstawią aktualne możliwości uzyskania wsparcia w zakresie udziału w warsztatach aktywizacji, korzystania z doradztwa, pośrednictwa zawodowego, stażów, szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje. Szczególna uwaga zostanie poświęcona możliwości ubiegania się o dotację i mikropożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

Po zakończeniu prezentacji oferty poszczególnych instytucji, będzie szansa na odbycie bezpłatnych indywidualnych konsultacji z poszczególnymi prowadzącymi.

Zapisów na spotkanie można dokonywać telefonicznie pod nr (12) 29 90 778 lub za pomocą formularza zgłoszeniowego (zarejestruj się).

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca 2013 r. (czwartek) w godz. 9.30-14.00 w siedzibie Departamentu Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przy ul. Wielickiej 72 B w Krakowie (piętro I, sala nr 106), przy którym funkcjonuje Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Budynek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Myślisz o zmianie zawodu, chciałbyś podwyższyć swoje kwalifikacje poprzez udział w kursie, a może założyć własną działalność gospodarczą?

Nie czekaj, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!

Program spotkania

baner_statyczny_280_120_pelno_spraw

Tekst pochodzi z serwisu www.rops.krakow.pl – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie