2015-05-25

Do 5 czerwca br. przedłużono termin składania wniosków do konkursu "Samorząd Równych Szans"!

Do ogólnopolskiego konkursu "Samorząd Równych Szans" zapraszamy wszystkie samorządy, które realizują projekty przyczyniające się do zwiększenia udziału osób z niepełnosprawnościami w życiu lokalnych społeczności. Termin składania wniosków konkursowych został przedłużony do 5 czerwca 2015 r.

Ogłoszenie konkursowe i regulamin

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskają Państwo w Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego, organizatora edycji ogólnopolskiej, pod numerem tel.: 12 629 85 14.

Edycja Małopolska:

Projekty samorządów z Województwa Małopolskiego, zgłoszone do Konkursu ogólnopolskiego, będą dodatkowo ubiegać się o tytuł „Małopolskiego Samorządu Równych Szans”.

Konkurs „Małopolski Samorząd Równych Szans”realizowany jest jako edycja regionalna ogólnopolskiego Konkursu „Samorząd Równych Szans”. Organizatorem Konkursu „Małopolski Samorząd Równych Szans” jest Marszałek Województwa Małopolskiego, realizatorem zadania: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

123

Państwa działania zostaną ocenione ze względu na ich jakość i wpływ na faktyczną poprawę sytuacji grupy docelowej, a nie wysokość przeznaczonych środków finansowych. Nawet niewielkie, ale innowacyjne i odpowiadające na lokalne potrzeby projekty mają realną szansę, aby zdobyć główną nagrodę. Zapraszamy do zapoznania się z projektami nagrodzonymi w roku 2014 oraz do obejrzenia filmowego podsumowania ubiegłorocznej uroczystości.


SRS_1

Tekst pochodzi z serwisu www.rops.krakow.pl – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie