2011-09-30

Nowy rok akademicki w Akademii Pełni Życia

Jak co roku Akademia Pełni Zycia zaprasza krakowskich seniorów na zajęcia edukacyjne i jak co roku mamy nowe ciekawe propozycje.

W ofercie kursów komputerowych, prowadzonych na wszystkich poziomach zaawansowania, pojawiły się nowe pozycje: kurs bankowości internetowej, który nauczy jak łatwo i bezpiecznie korzystać z kont bankowych obsługiwanych drogą elektroniczną, oraz kurs tworzenia prezentacji multimedialnych, który można wykorzystać np. do atrakcyjnego przedstawienia wspomnień z wakacji, a nawet opowiedzenia wnukom o własnym życiu.

Planujemy też szkolenia ściśle tematyczne dotyczące wykonania konkretnej rzeczy np. pięknego kalendarza ......

Wszystkie kursy prowadzone są w małych grupkach, a ich szczegółowy program i bogate materiały szkoleniowe dostosowywane są do potrzeb i możliwości uczestników.

Jak w ubiegłych latach zapraszamy też na kursy laptopowe, adresowane do tych, którzy posiadają już własny przenośny sprzęt. Prócz grup początkujących i zaawansowanych jest też grono prawdziwych zapaleńców, którzy stworzyli rodzaj laptopowego klubu. Wspólnie z instruktorem zgłębiają różne możliwości własnego laptopa znakomicie się przy tym  bawiąc.

Prawdziwym przebojem tego roku akademickiego będą (bezpłatne!!) kursy języka portugalskiego oraz ciekawe seminaria na temat kultury, historii i dnia dzisiejszego Portugalii. Zajęcia będą prowadzone przez dwóch rodowitych Portugalczyków, którzy przez cały rok akademicki będą  współpracować z APZ,  służąc  krakowskim seniorom swoją wiedzą i dzieląc się miłością do swojej ciekawej i pięknej Ojczyzny.

Prócz tego, jak co roku zapraszamy na kursy językowe, treningi pamięci, interesujące wykłady, seminaria, spotkania.

Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!    Serdecznie zapraszamy!

 Więcej informacji: www.apz.org.pl.

Szczegółowych informacji udziela biuro Akademii przy ul. Lea 5a/4, Tel. 12 294 81 35 od poniedziałku do czwartku w godzinach od 09.00 do 11.00


 

Tekst pochodzi z serwisu www.rops.krakow.pl – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie