Załaduj kalendarz
KALENDARIUM
Poprzedni Marzec 2021 Następny
Ni Po Wt Śr Cz Pi So
28 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Ukryj kalendarium

Inkubator Dostępności

Aktualności

Nabór kart innowacji społecznej w ramach projektu „Inkubator Dostępności”

10.02.2020 r.

Mamy ogromną przyjemność ogłosić nabór kart innowacji społecznej w ramach projektu partnerskiego „Inkubator Dostępności” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie i Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie wszystkich, którzy mają pomysł na innowacyjne rozwiązanie zwiększające dostępność przestrzeni publicznej dla osób z niepełnosprawnościami i osób starszych o ograniczonej mobilności i percepcji.

Udział w projekcie może wziąć właściwie każdy – zarówno osoby fizyczne, osoby prawne, tj. fundacje, stowarzyszenia, spółki kapitałowe i inne podmioty, jak i grupy nieformalne czy jednostki sektora finansów publicznych

W ramach projektu można otrzymać grant w wysokości maksymalnie 100 tys. zł na opracowanie i przetestowanie innowacji.

Masz pomysł? Co powinieneś więc zrobić?

Zapoznaj się z procedurami dotyczącymi opracowania, testowania i upowszechniania innowacji społecznych w ramach projektu (zakładka PROCEDURY).

Zapoznaj się z dokumentami, jakie powinieneś złożyć - na tym etapie naboru będzie Państwu potrzebna  KARTA INNOWACJI SPOŁECZNEJ, Oświadczenie dla składającego wniosek i w niektórych przypadkach Oświadczenie dot. RODO.

Dokumenty aplikacyjne znajdziecie Państwo w zakładce NABORY.

Mają Państwo jeszcze sporo czasu na zapoznanie się z procedurami dotyczącymi opracowania, testowania i upowszechniania innowacji społecznych w ramach projektu, przygotowanie się i wypełnienie karty innowacji społecznej, ponieważ karty będziemy przyjmować od 16 do 30 marca br. Prosimy o ich przesłanie na adres nabor.id@rops.krakow.pl

Proszę pamiętać, że mogą Państwo liczyć na naszą pomoc na każdym etapie.

Co możemy Państwu zaoferować w najbliższym czasie?

Zapraszamy na spotkania informacyjno-konsultacyjne z przedstawicielami Inkubatora Dostępności. Pomożemy Państwu doprecyzować Wasz pomysł i wypełnić stosowne dokumenty. Specjalnie dla Państwa przygotujemy także Webinaria, czyli spotkania instruktażowe on-line, podczas których będziemy odpowiadać na Państwa pytania dotyczące konkursu, jak również poinstruujemy Państwa jak poprawnie wypełnić kartę innowacji społecznej. Możemy zaproponować także doradztwo online i prowadzoną infolinię.

Jak możecie Państwo się z nami skontaktować?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 w biurze przy ul. Piastowskiej 32 w Krakowie, pod adresem e-mail: drojek@rops.krakow.pl, abolcek@rops.krakow.pl lub telefonem 12 422 06 36 wew. 34.

Wszelkie ważne informacje będą pojawiać się na naszej stronie internetowej www.rops.krakow.pl oraz na naszym Facebooku www.facebook.com/ROPS.Krakow

Czekamy na Państwa innowacyjne pomysły!

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl