Załaduj kalendarz
KALENDARIUM
Poprzedni Marzec 2021 Następny
Ni Po Wt Śr Cz Pi So
28 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Ukryj kalendarium

Inkubator Dostępności

NABORY

NABÓR KART INNOWACJI SPOŁECZNEJ W KONKURSIE NA INNOWACJE SPOŁECZNE W RAMACH PROJEKTU PN. „INKUBATOR DOSTĘPNOŚCI”

Mamy ogromną przyjemność ogłosić Nabór kart innowacji społecznej w ramach projektu partnerskiego „Inkubator Dostępności” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie i Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego.

FE_PL_UE_mini

Zapraszamy wszystkich, którzy mają pomysł na innowacyjne rozwiązanie zwiększające dostępność przestrzeni publicznej dla osób z niepełnosprawnościami i osób starszych o ograniczonej mobilności i percepcji.

Udział konkursie może wziąć właściwie każdy zarówno osoby fizyczne, osoby prawne, tj. fundacje, stowarzyszenia, spółki kapitałowe i inne podmioty, jak i grupy nieformalne czy jednostki sektora finansów publicznych.W ramach projektu można otrzymać grant w wysokości maksymalnie 100 tys. zł na opracowanie i przetestowanie innowacji.


CO ZROBIĆ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W NABORZE?

Wypełnić KARTĘ INNOWACJI SPOŁECZNEJ. Jest to prosty formularz zgłoszenia pomysłu do Inkubatora Dostępności. Wystarczy wypełnić go krok po kroku, kierując się zawartymi w karcie wskazówkami.

KARTA INNOWACJI SPOŁECZNEJ (word), KARTA INNOWACJI SPOŁECZNEJ (pdf).

Każdy składający Kartę Innowacji Społecznej musi dołączyć podpisane i zeskanowane Oświadczenie dla osoby fizycznej lub Oświadczenie dla reprezentanta podmiotu  i klauzulę zgody połączoną z informacyjną .

Jeśli przekazujecie Państwo do ROPS Kraków dane osobowe/kontaktowe innych ludzi dołączcie do swojej Karty Innowacji Społecznej podpisane Oświadczenie RODO (word), Oświadczenie RODO (pdf).

Pozostało jeszcze sporo czasu na zapoznanie się z procedurami dotyczącymi opracowania, testowania i upowszechniania innowacji społecznych w ramach projektu, przygotowanie się i wypełnienie karty innowacji społecznej, ponieważ karty będziemy przyjmować od 16 marca 2020 r. do 30 marca 2020 r.. Aby wziąć udział w naborze proszę przesłać wypełnioną Kartę innowacji społecznej w formie elektronicznej na adres: nabor.id@rops.krakow.pl

Karta innowacji społecznej powinna być wysłana w wersji nieedytowalnej (skan, format pdf, tiff lub analogiczny), wraz ze skanami oświadczeń i zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz w wersji edytowalnej (w formacie doc, docx lub odt).

Proszę pamiętać, że mogą Państwo liczyć na naszą pomoc na każdym etapie.


CO MOŻEMY PAŃSTWU ZAOFEROWAĆ W NAJBLIŻSZYM CZASIE?

Zapraszamy na spotkania informacyjno-konsultacyjne z przedstawicielami Inkubatora Dostępności. Pomożemy Państwu doprecyzować Wasz pomysł i wypełnić stosowne dokumenty. Specjalnie dla Państwa przygotujemy także Webinaria, czyli spotkania instruktażowe on-line, podczas których będziemy odpowiadać na Państwa pytania dotyczące konkursu, jak również poinstruujemy Państwa jak poprawnie wypełnić kartę innowacji społecznej. Możemy zaproponować także doradztwo online i prowadzoną infolinię.

Jak możecie Państwo się z nami skontaktować?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 pod adresem e-mail: abolcek@rops.krakow.pl, kwalocha@rops.krakow.pl, kmiasik@rops.krakow.pl lub drojek@rops.krakow.pl.

Wszelkie ważne informacje będą pojawiać się na naszej stronie internetowej www.rops.krakow.pl oraz na naszym Facebooku www.facebook.com/ROPS.Krakow

Czekamy na Państwa innowacyjne pomysły!

Poniżej znajdziecie Państwo dokumenty z których będziemy korzystać na dalszych etapach realizacji „Inkubatora Dostępności”. Aby zwiększyć dostępność dokumentacji dla osób korzystających z usprawnień technicznych wszystkie dokumenty zamieszczamy zarówno w formacie word jak i pdf:

Kiedy Państwa pomysł zostanie wybrany do sfinansowania i realizacji, wspólnie z zespołem Inkubatora Dostępności opracujecie Specyfikację innowacji, która składa się z:

Ponadto możecie zapoznać się Państwo z wzorem umowy o powierzenie grantu, którą ROPS Kraków podpisuje z Grantobiorcami przystępującymi do Inkubatora.

Zapraszamy do zapoznania się z Procedurami projektu partnerskiego „Inkubator Dostępności” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie i Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego, które uwzględniają wszystkie załączniki obowiązujące na wszystkich etapach realizacji projektu w zakładce PROCEDURY.

Drukuj
Logo EER
Logo EPUAP
Mapa dojazdu
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

30-070 Kraków; ul. Piastowska 32
tel./ fax: (+48 12) 422 06 36
e-mail: biuro@rops.krakow.pl